Poleć nas innym..


Witamy na stronie firmy

triniti

zarządzającej nieruchomościami w Warszawie 


Zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami od roku 2006.                                                     Staramy się być firmą wyjątkową, która nie koncentruje się jedynie na dostarczaniu wysokiej jakości usług dla naszych klientów, ale również na poszukiwaniu lepszej możliwości rozwoju, współpracy i organizacji. Nasze wysiłki znacznie wykraczają poza dostarczanie usług zarządzania i administrowania nieruchomościami. Prowadzimy ciągły udział w szkoleniach, licznych inicjatywach społecznych, wszystko po to, aby stale rozwijać się i jeszcze bardziej być pomocnym w rozwiązywaniu problemów napotykanych podczas codziennych obowiązków związanych z powierzonymi nam obiektami.

Nasza strategia efektywnego zarządzania, opiera się na głęboko zintegrowanej, bardzo indywidualnej i bezpośredniej obsłudze bez względu na wielkość i stan powierzonej nam nieruchomości.

Swą ofertę kierujemy do:
- Wspólnot Mieszkaniowych
- Właścicieli nieruchomości komercyjnych
- Spółdzielni Mieszkaniowych
- Deweloperów
- Właścicieli mieszkań przeznaczonych na wynajem.

Ponadto specjalizujemy się w :
- obsłudze finanso - księgowej,
- przekształceniach własnościowych, np. Spółdzielni Mieszkaniowych we Wspólnoty
- koordynacji prac i planów remontów.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług przy współudziale wyselekcjonowanych na przestrzeni lat firm partnerskich.         Należą do nich:
- serwisy sprzątające
- inspektorzy nadzoru budowlanego
- firmy konserwujące instalacje
- firmy remontowo-budowlane
- kancelarie prawne.

Jeśli poszukujecie Państwo licencjonowanego, ubezpieczonego, oraz odpowiedzialnego Zarządcy Nieruchomości, który aktywnie wesprze działania Zarządu Wspólnoty/Zarządu Spółdzielni, to właśnie znaleźliście Państwo firmę, która spełni oczekiwania, oraz rozwiąże trudności, które innym sprawiały problem.

Ufamy, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 


 Polska nie kończy się za progiem twojego domu...